×
 • Show Time
 • Show Time

  Mes lajmeve të divorcit, ky postim i Xhensilës zbulon shumë për raportin e saj me Besin

  Reporteri
  24 Shkurt 2024 | 13:03

  Kudo po përflitet ndarja dhe divorci mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

  Dyshja kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale e nuk postojnë prej kohësh foto baahkë.

  Së fundmi një postim i Xhensilës ka zbuluar edhe më shumë nga raporti i ftohtë me Besin.

  Në një postim ku thuhet “Ajo është dashuria e jetës sime”, Xhensila ka përmendur vetëm dy fëmijët, si dashuria e jetës së saj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!