×
 • Show Time
 • Show Time

  Mozzik: Jam i lindur për të bërë histori

  Reporteri
  14 Gusht 2022 | 14:13

  Krahas jetës profesionale të rep-artistit, Mozzik dhe ajo personale është mjaft e komentuar.

  Postime të shumta të Mozzit ngrisin komente të fansave dhe mediave.

  Gramos Aliu (emri i vërtete) së fundmi erdhi me një shkrim në InstaStory që mori vëmendjen e madhe të publikut.

  “I lindur për të bërë histori”, shkroi ai.

  Theksojmë që Mozzik këtë kohë u përfol për prishje të raporteve me reperin Noizy.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!