×
 • Show Time
 • Show Time

  Mozzik u jep fund aludimeve për tradhti ndaj Loredanës

  Reporteri
  25 Qershor 2024 | 11:17

  Ditën e sotme, Mozzik publikoi biseda të vjetra, nga koha kur i shkruante Lotinës.

  Ajo që ra në sytë e ndjekësve ishin datat e vjetra dhe menjëherë ndjekësit vërejtëm se Mozzik, i ka shkruar të dashurës së tij të tanishme Lotinës, gjatë kohës që ishte me Loredanën.

  Dhe Mozzik nuk u la kohë të gjatë këtyre aludimeve dhe si duket përgjigjen e dha menjëherë përmes një postimi.

  “Unë nuk jam një tradhtar, jam një krijues i hiteve”, shkroi Mozzik në postimin e tij.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!