×
 • Show Time
 • Show Time

  “Nderi i qytetit”, Labi dhe babai i tij nderohen nga Agim Aliu i Ferizajt!

  Reporteri
  08 Dhjetor 2023 | 16:18

  Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri dhe babai i tij, Islami, kanë marrë mirënjohjen e shumë merituar, “NDERI I QYTETIT”.

  “Jashtëzakonisht shumë i nderuar me dekoratën e pranuar ditën e sotme: “NDERI I QYTETIT”, nga Kryetari i Komunës së Ferizajt, z. Agim Aliu!
  Më shumë sesa krenarë, që ky titull iu dhurua edhe babait e udhërrëfyesit tim, Islamit!

  Të dashur bashkëqytetarë ferizajas dhe ju bashkombas të mi e sidomos ju gurbetqarë.

  Ju jam mirënjohës, që prej vitesh me radhë, jeni me mua e pranë meje.

  Këtë dekoratë, i’a dedikoj dashurisë që kam për qytetin dhe qytetarët e të gjithë Shqipërisë Etnike, duke u nisur nga familja ime!

  Faleminderit i nderuar Kryetar z. Agim Aliu!

  08.12.2023,

  Me dashuri, Labinot Islam Tahiri, Ferizaj , Kosovë e Shqipërisë”

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!