×
 • Show Time
 • Show Time

  Pamje nga performanca e Dua Lipës në “Sunny Hill”

  Reporteri
  05 Gusht 2022 | 8:53

  Dua Lipa mbrëmë u ngjit në skenën e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill.

  Me këtë rast ajo plotësoi dëshirën e shumë fansave të saj për ta parë nga afër atë.

  Nën atmosferën e elektrizuar, këngëtarja kosovare me famë botërore paraqitjen në skenë e nisi me këngën e saj “Physical”.

  Festivali i njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!