×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik në pamje

  Reporteri
  16 Prill 2024 | 8:17

  Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj.

  Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, si dhe ka shtuar gjatësinë, duke marrë një pamje krejt të re.

  Pas postimit në rrjetet sociale, duket se fansat e saj e kanë pëlqyer shumë këtë ndryshim, duke i lënë komente pozitive.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!