×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet e lumtur në krahët e këtij bukuroshi

  Reporteri
  20 Nëntor 2023 | 15:26

  Bukuroshja nga Shqipëria, Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në trojet shqiptare.

  E fama e saj u rrit edhe me shumë pas lidhjes së saj me reperin nga Prishtina, Ledri Vula.

  Sara dhe Ledri janë prindërt të një vajze, të quajtur Poema Blue.

  Se fundmi është raportuar se çifti janë ndarë. Këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i reperit, Faton Shoshi.

  Sidoqoftë, Sara krahas angazhimeve në profesionin e saj, Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

  Ajo duket se e ka tejkaluar ndarjen nga Ledri.

  Në fotografinë e fundit Sara është shfaqur lumtur pranë një miku të saj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!