×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas përjashtimit të dielën, Egla Ceno shihet rrugëve të Tiranës

  Reporteri
  02 Prill 2024 | 10:56

  Egla Ceno u përjashtua të dielën nga Big Brother VIP Albania pas vërejtjeve të shumta që kishte marrë nga produksioni, shkruan Reporteri.net.

  Mirëpo, një video e publikuar nga produksioni ditën e djeshme, ku Egla shihet në një ambient të veçantë, ka trazuar rrjetin, ku njerëzit po pretendojnë se ajo do të kthehet sërish në lojë.

  Ani pse edhe Ledjona kishte thënë se e kishte takuar Eglën pas përjashtimit, tani është publikuar edhe një video e saj rrugëve të Tiranës, me rrobat po të njëjta nga dita që u përjashtua nga produksioni.

  Përjashtimi definitiv i Eglës erdhi kur ajo pas spektaklit pati disa debate të forta me Ilnisën dhe Meritonin./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!