×
 • Show Time
 • Show Time / Video

  Plas keq sherri mes Rozës dhe Meritonit në Big Brother VIP Albania: Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën

  Reporteri
  03 Mars 2024 | 14:21

  Një debat i rëndë është zhvilluar mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Albania mes Meritonit dhe Rikes, menjëherë pas prime, shkruan Reporteri.net.

  Ofendimet ndaj njëri-tjetrit nuk kanë pushuar, ku dyshja kanë shkuar deri aty sa i kanë përmendur edhe familjarët njëri-tjetrit.

  Roza madje ia përmendi dhe djalin Meritonit, e të kaluarën e tij.

  Roza i tha Meritonit se ai është tipik mashkulli që lë vajzat shtatzënë dhe largohet derisa banori i thotë që duhet të ketë turp për çfarë po flet.

  Roza: Ai djali yt e ka babanë gjallë. Mua më ka vdekur babai, unë ia ndjej mungesën. Po ai e ndjen mungesën tënde?

  Meriton: Duhet të të vijë turp.

  Roza: Po pse nuk po përgjigjesh, pse nuk thua Roza e ke gabim?

  Meriton: Nuk kam pse të të jap përgjigje.

  Roza Lati: Se është e vërtetë, se je nga ata çunat që lini shtatzënë lart e poshtë e s’mbani përgjegjësi për atë që bëni.

  Meriton: Si nuk të vjen turp të nxjerrësh këto fjalë prej goje?

  Roza: S’mban përgjegjësi dhe vjen këtu dhe ofendon femrat.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!