×
 • Show Time
 • Show Time

  Pritjes po i vjen fundi, zbulohet se kur do të nis “Big Brother VIP Albania 3”

  Reporteri
  01 Dhjetor 2023 | 22:49

  “Big Brother VIP Albania 3”, spektakli më i ndjekur në Shqipëri, do të nisë në muajin janar të vitit 2024.

  Tashmë lajmi u konfirmua zyrtarisht në “Dancing With The Stars”, ku u prezantua edhe promoja e shtëpisë më të famshme në vend.

  Spektakli është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

  Prej kohësh tashmë është konfirmuar nga vetë producentët e këtij spektakli se do të ketë një edicion të tretë të “Big Brother VIP” dhe të gjithë po e presin me padurim.

  Jo vetëm që do të ketë një edicion të tretë, por një ditë më parë faqja zyrtare e Instagramit të “BBV” tregoi se kur do të nisë, megjithëse vetëm sonte u konfirmua muaji.

  Deri më tani kanë qenë të shumtë emrat e personazheve VIP, të cilët janë aluduar se do të jenë pjesë si banorë këtë edicion, por ende nuk është konfirmuar asgjë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!