×
 • Show Time
 • Show Time

  Publikohen pamje që zbulojnë ‘mashtrimet’ e produksionit të Big Brother VIP Albania

  Reporteri
  09 Prill 2024 | 13:23

  Reality show ‘Big Brother’ ka qenë gjithmonë subjekt i debateve dhe spekulimeve në lidhje me dinamikën e tij, me disa të shprehur se skenarët e ndodhjeve në emision mund të jenë të manipuluara.

  Ndonëse shumë gjithmonë kanë mbetur thashetheme, disa nga banorët e shtëpisë kanë sjellë dritë mbi disa detaje që shkaktojnë dyshime.

  Në një ngjarje të fundit në “Dhomën e bardhë”, një karikues telefonik është zbuluar, duke bërë që ndjekësit e emisionit të ndezin një diskutim të madh në rrjetet sociale.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!