×
 • Show Time
 • Show Time

  Rihanna e mahnitshme ndërsa zbuloi koleksionin e fundit të veshjeve të brendshme

  Reporteri
  01 Prill 2024 | 14:40

  Rihanna i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e një nëne. Ekstravagante si gjithnjë, ajo së fundmi zbuloi përmes disa fotografive gamën e fundit të veshjeve të brendshme, përcjell Reporteri.net.

  Këngëtarja dhe sipërmarrësja, zbuloi koleksionin e fundit Savage Signature Script me sutjena, të brendshme, dhe pizhamen e gjumit, shkroi Dailymail.

  36-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, duket shumë bukur në një sërë pozash.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!