×
 • Show Time
 • Show Time

  Rita Ora në një klub nate në Prishtinë, i vendosin këngën e saj dedikuar Kosovës, bën me duar shqiponjën

  Reporteri
  28 Nëntor 2023 | 11:24

  Këngëtarja Rita Ora aktualisht ndodhet në Kosovë dhe po kalon një periudhë të mrekullueshme bashkë me familjen dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititin.

  Ajo këto ditë është pritur nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, kryeministri Albin Kurti si dhe nga presidentja Vjosa Osmani.

  Artistes iu dorëzua edhe ‘Çelësi i Qytetit’ nga Rama për përfaqësimin e dinjitetshëm që ka bërë në mbarë botën.

  E njëjta në Prishtinë po e shijon edhe jetën e natës, ku është parë në një klub së bashku me partnerin dhe të afërmit e saj, derisa në videon e publikuar dëgjohet që është vënë një nga këngët e saj “Shine Your Light”, e që këngëtarja bën shqiponjën me duar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!