×
 • Show Time
 • Show Time

  Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

  Reporteri
  25 Shkurt 2024 | 23:22

  Albi Nako ishte banori që u eliminua mbrëmë (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3.

  Në një televotim tjetër po ashtu në atë natë u largua edhe këngëtarja nga Kosova, Arta Kabashi.

  Të njëjtit kanë qenë të ftuar së fundmi në ‘Fan Club’, ku kanë diskutuar për lojën e tyre brenda.

  Balerini i njohur tha se nuk e priste eliminimin e tij, për këtë bëri që edhe të ironizonte Ronaldo Sharka.

  “Nuk e di nëse të kanë treguar të afërmit që eliminimi yt ishte i bëftë dhe për ty janë bërë protesta në Tiranë madje ka pasur edhe ndjekës që të kanë bërë tatuazh. Protesta për shkak të lojës tënde”, iu drejtua Ronaldo.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!