×
 • Show Time
 • Show Time

  Sara dhe Bardhi në pritje të fëmijës pak javë pasi dolën nga Big Brother Vip Albania

  Reporteri
  18 Prill 2024 | 22:39

  Sara Gjordeni dhe Bardhi po bëhen prindër.

  Ish-missi Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi u njohën në “Big Brother V.I.P Albania 3” dhe janë bashkë prej rreth 3 muajsh.

  Lajmin e ka konfirmuar vet Sara.

  “Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide! 👶🏼🤍”, ka shkruar ajo përbri një videoje ku shfaqet Bardhu duke ia puthur barkun.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!