×
 • Show Time
 • Show Time

  Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

  Reporteri
  21 Maj 2024 | 7:58

  Sara Gjordeni dhe Bardhyl Idrizi – Bardhi tashmë kanë nisur një jetë të re në Tiranë.

  Dyshja, të cilët u njohën në Big Brother VIP Albania 3, po presin një fëmijë së bashku.

  Ndonëse modelja është në muajt e parë të shtatzënisë, ajo po fillon me përgatitjet për jetën e re që do të nisë me artistin.

  Së fundmi ka ndarë në TikTok pamje të apartamentit të ri, ku do të jetojnë me Bardhin.

  “Ndryshimet e apartamentit do t’i jetojmë bashkë hap pas hapi sepse do kërkoj ide edhe nga ju herë pas here”, ka shkruar ajo.

  “Mezi presim të ndajmë me ju pjesëzat e vogla të jetës sonë të re”, shtoi zeshkania.

  Sara këtë periudhë ka marrë komente të shumta nga njerëzit, disa nga të cilat i ka ndarë edhe përmes Instagramit.

  @saragjorden1

  Hello guys 🙏🏼🧿 Ndryshimet e apartamentit do t'i jetojme bashke hap pas hapi sepse do kerkoj ide edhe nga ju here pas here 🤍Mezi presim te ndajme me ju pjesezat e vogla te jetes sone te re 👩🏻🧔🏻‍♂️👶🏻

  ♬ original sound – saragjordeni

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!