×
 • Show Time
 • Show Time

  Shpallet finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania

  Reporteri
  15 Maj 2024 | 8:19

  Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania.

  Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn.

  “Faleminderit publikut, faleminderit të gjithëve, zemrat e mia faleminderit, ju dua shumë, faleminderit”, ishin fjalët e Julit pas shpalljes finalist.

  Finalja e madhe është 25 maj, ndërsa Vëllai i Madh ende nuk ka zbuluar sesa banorë do të shkojnë në finale.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!