×
 • Show Time
 • Show Time / Video

  “Shumë urime për ty”, Kurti ndan pamje të reja nga takimi me Rita Orën, duartroket teksa i uron ditëlindjen

  Reporteri
  27 Nëntor 2023 | 10:36

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ndarë pamje të reja nga takimi me këngëtarën e famshme, Rita Ora, dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititi.

  Në këto pamje shihet se Kurti e ka pritur me tortë dhe lule Rita Orën, për t’ia uruar ditëlindjen e saj.

  Gjithashtu Kurti ia dha dhuratë – një libër dhe një pjatë punim artizanal.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!