×
 • Show Time
 • Show Time

  “Sunny Hill Festival” rikthehet në Prishtinë, publikohen datat

  Reporteri
  10 Shkurt 2024 | 23:51

  Festivali i shumë pëlqyer dhe i shumë pritur, “Sunny Hill Festival” po rikthehet në Prishtinë nga 25 korriku.

  Kështu ka bërë të ditur faqja zyrtare e “Sunny Hill” në Facebook.

  Ky vit shënon edicionin e katërt të këtij festivali.

  “Sunny Hill” ka sjellë artistë të njohur dhe me famë botërore në Kosovë që nga 2018-ta.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!