×
 • Show Time
 • Show Time

  Vazhdon drama, kënga e Taynës rrjedh ilegalisht në “Youtube”

  Reporteri
  24 Qershor 2024 | 12:22

  “Si ai”, mban titullin kënga e re e Taynës e publikuar gati dy javë më parë e që në fakt pati shumë probleme me të, shkruan Reporteri.net.

  Krejt kjo pasi artistja kosovare pati shumë probleme me menaxherin me të cilin bashkëpunoi për shumë vite, Rinor Hykollin.

  Një ditë pas lansimit të këngës, ky projekt u bllokua pikërisht nga menaxhmenti i saj, si arsye se Tayna kishte ende kontratë me ta, por pas 12 ditësh, “Si ai” është rikthyer ilegalisht në platformën “Youtube”, në një faqe fansash të artistes.

  Krahas kësaj video të publikuar në këtë faqe fansash, në kanalin zyrtar të Taynës figurojnë vetëm video të shkurtra, pjesë nga klipi i realizuar i këngës “Si ai”.

  Rinor Hykolli dhe Tayna patën përplasje të shumta në rrjete sociale, ku sipas Taynës ishte padrejtësi ajo që ai po i bënte asaj, por tashmë ish-menaxheri i saj thoshte se artistja kosovare i kishte bërë pabesi prapa shpinës.

  Madje në një nga postimet e bëra Hykolli tha se e kishte “marrë nga rruga” dhe e kishte bërë “yll”, por që pas shumë përplasjeve virtuale me Taynën, ani pse kishte premtuar se projekti i ri do t’i kthehej në Youtube sërish, e do të tregonte se është “burrë”, një gjë e tillë s’ka ndodhur ende.

  /Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!