×
 • Show Time
 • Show Time

  Vdes papritur aktori i njohur

  Reporteri
  27 Shkurt 2024 | 9:24

  Aktori Chris Gauthier, i njohur për rolet e tij në “Once Upon a Time”, “Eureka” dhe “Smallville”, është ndarë nga jeta në moshën 48-vjeçare.

  Agjencia e talenteve, “TriStar Appearances/Event Horizon Talent”, ka konfirmuar lajmin për vdekjen e aktorit.

  Chad Colvin, një tjetër aktor i TriStar Appearances, ndau dje në llogarinë e tij në “Facebook” pikëllimin për humbjen e Gauthier.

  Ndërkohë, menaxheri i Chris Gauthier, zbuloi për TV Line të dielën se vdekja e aktorit, ndodhi në mënyrë krejt të papritur pas një sëmundjeje afatshkurtër.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!