×
 • Show Time
 • Show Time

  Veprim i papritur në mes Lumit dhe Kaderit

  Reporteri
  14 Maj 2024 | 12:16

  Kader dhe Lumbardhi nisën romancën e tyre gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova.

  Por kur dukej se gjithçka po shkonte si më së miri, e papritura ndodhi mes çiftit.

  Çifti larguan njëri – tjetrin në rrjete sociale dhe madje fshinë fotot e përbashkëta në Instagram.

  Por një tjetër lëvizje erdhi sërish nga të dy. Kaderi dhe Lumi kanë shtuar sërish njëri – tjetrin në listën e ndjekësve në Instagram.

  A kemi një ribashkim të çiftit apo dicka tjetër, mbetet të shihet në vijim!/ Reporteri.net/

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!