Allegri tregon nëse do të largohet nga Juventusi

Menaxheri Massimiliano Allegri, ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend që të largohet nga skuadra Juventus, shkruan Reporteri.net.


Ai gjithashtu ka bërë të ditur se planifikon të fillojë me rindërtimin e skuadrës italiane, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Zërat për largimin e italianin u shtuan pasi u eleminua nga Liga e Kampionëve nga Ajaxi.

Kujtojmë se së fundmi Juve ka fituar titullin e kampionit në Serie A dhe ky sukses vije për disa vite me radhë. /Reporteri.net/.