Bayerni në epërsi ndaj Werderit të Milot Rashicës

Bayerni ka shënuar golin e epërsisë ndaj Werder Bremen, në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.


Topin e kthyer nga shtylla e shfrytëzoi më së miri qendërsulmuesi Robert Lewandowski (36’) që realizoi për 0-1.

Ndërkohë Milot Rashica është duke zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë deri tani, por ndërhyrjet e shpeshta të Boateng dhe Hummels nuk po e lënë të qetë yllin kosovar.

Ky është goli i polakut.