Bullgaria kalon në epërsi

Bullgaria ka kaluar në epërsi. Bozhikov ka shënuar me kokë pas një rivënie këndore në minutën e 39-të.

Ky gol erdhi pas dominimit total të Kosovës dhe dy rasteve të huqura nga Milot Rashica dhe Bersant Celina. /Reporteri.net/.