E dhimbshme: Vajza e Andrea Pirlos goditet nga një veturë

Ish-futbollisti i Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo ka qenë në një moment të vështirë gjatë ditës së sotme.


Italiani është lajmëruar se vajza e tij 13 vjeçare është goditur nga një veturë në qendër të Torinos.

Fatmirësisht nuk ka diçka serioze dhe vetëm disa lëndime të vogla nga goditja.

Incidenti ka ndodhur pas ditën e sotme afër Piazza Vittorio.