E fejuara e Ronaldos e “tranon” mixhën në stadium

Georgina Rodriguez, e fejuara e Ronaldos nuk lë ndeshje të partnerit të saj pa parë nga shkallët e stadiumit.


As dje nuk kishte si të ndodhte ndryshe në një betejë kaq të rëndësishme, për Ronaldon dhe Juventusin.

Por para fillimit të sfidës, bukuroshja 24-vjeçare, ka pozuar për disa foto në stadium. Pas saj ishte një tifoz juventin, i cili i ka ngulur sytë dhe është hipnotizuar nga bukuria e Georgines.

Kjo foto po bën xhiron në rrjetet sociale dhe ka shkaktuar jo pak të qeshura.

Ndryshe, Juventusi u eliminua nga Liga e Kampionëve pasi u mposhtë 2-1 nga Ajax.