Ky është numri i biletave të shitura për derbin Gjilani – Drita

Kanë mbetur edhe dhjetë minuta deri te fillimi i derbit ndërmjet Gjilanit dhe Dritës.

Ndërkohë, shikuesit prej orës 18:00 kanë filluar të hyjnë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, raporton Gazetasheshi.com.

Ndërsa, tani kur kanë ndeshja është gati të fillojë, mësohet se janë shitur rreth 7 mijë bileta,

Ky numër mund të rritet.