Mesazhi emocional që Rakitic i dedikoi Shkëlzen Gashit pas takimit të tyre

Shkëlzen Gashi sot i ka kushtuar një vizitë speciale njërit prej mesfushorëve më të mirë në botë, anëtarit të Barcelonës, Ivan Rakitic.


Ish-anëtari i Kombëtares së Shqipërisë ka vizituar kroatin në dhomat e hotelit në Barcelonë, vizitë kjo e cila ka gëzuar tej mase yllin katalanas, shkruan Reporteri.net

Gashi i ka dhuruar një fanellë të Shqipërisë atij, ndërsa ka marr në kthim një fanellë të Barcelonës nga ylli kroat.

Rakitic ka postuar dy fotografi me Gashin dhe ka lënë një shkrim që lë të kuptohet se dyshja kanë raporte fantastike.

“Mysafir i veçantë. Vëllau i madh @s_gashi”, ka shkruar Rakitic në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Special guest.? Grande bro @s_gashi ??

A post shared by Ivan Rakitic (@ivanrakitic) on

Në anën tjetër Gashi ka shkruar poashtu në instagram.

“Falemnderit shumë vëlla @ivanrakitic! Të dëshiroj më të mirat për nesër dhe për Ligën e Kampionëve!”

 

View this post on Instagram

 

Muchas gracias Hermano @ivanrakitic ! Te deseo solo lo mejor para mañana y la Champions! #Rakitic #Gashi

A post shared by Shkelzen Gashi ?? (@s_gashi) on

Kujtojmë që Gashi është pa skuadër për momentin./Reporteri.net/