Messi dhe asgjë më shumë, shënon përsëri një ‘perlë’ nga gjuajtja e lirë

Leo Messi ka shënuar një gol spektakolar ndaj Liverpoolit nga gjuajtja e lirë.


Tashmë Barcelona është me një këmbë në finale pasi vështirë të besohet se një rezultat i tillë mund të kthehet, shkruan Reporteri.net

Ky është supergoli që shënoi Messi:

Reporteri.net/