Messi ia bën edhe Liverpoolit, Barcelona rritë epërsinë

Barcelona ka shtuar epërsine ndaj Liverpoolit me golin e Leo Messit dhe tani avansojnë 2-0.


E gjitha nisi nga Messi i cili me një pasim futi në ‘zjarr’ Sergio Roberton ndërsa ishte Suarez ai i cili arriti të gjuaj, por gjuajtja e tij goditi shtyllën, e nga topi i kthyer shënoj Messi.

Ky ishte goli që shënoi Messi:

/Reporteri.net/