Momenti kur një tifoze gjysmë e zhveshur ndërpreu ndeshjen

Një tifozë e cila iu ka shmangur sigurimit dhe ka hyrë në fushë, ka marrur vëmendjen në rrjetet sociale.


Ajo arriti që me sukses t’iu shmanget sigurimit të stadiumit dhe arriti deri në gjysmën e fushës kur edhe më në fund u zu nga sigurimi, shkruan Reporteri.net

Ky ishte momenti qesharak:

Kujtojmë që rezultati është 0:1 në të mirë të Liverpoolit, pasi Salah kishte shënuar në minutën e dytë nga pika e bardhë./Reporteri.net/