Nainggolan ‘terrorizon’ Juventusin me një ‘predhë’ nga 30 metra

Vjen goli i parë në derbin Inter-Juventus.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Interit e ka shënuar Radja Nainggolan, në minutëne e 6′ të takimit, ku me një vole arriti ta tund rrjetën e Juves.

Rezultati aktual i takimit është 1:0 në favor të Interit.