N’Golo Kante vishet si ‘Batman’, mësoni arsyen

Braiziliani David Luiz më 22 prill ka festuar ditëlindjen e 32-të. Me këtë rast ai ka organizuar një ndejë me miqtë e tij të afërt, shkruan Reporteri.net.


Në mesin e shumë miqve të Luiz ka ftuar edhe mesfushorin N’Golo Kante.

Ky i fundit për të bërë ndejën sa më gazmore është përkujdesur për një veshje speciale.

Ai është veshur me rrogat e Batman, për të befasuar dhe për të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Kujtojmë se Kante është ndër lojtarët më të rëndësishëm të Chelseat. /Reporteri.net/.