Nuk ndalet ‘çmenduria’ në Etihad, City shënon prap dhe përmbysë rezultatin

Manchester City ka rikther rezultatin në ndeshjen ndaj Tottenham Hotspur.


Sterling shënoi prap nga asistimi i Kevin de Bruyne i cili nuk e pati të vështirë ta dërgoj topin në rrjetë, shkruan Reporteri.net

Tani Manchester Cityt i nevoitet vetëm edhe një golë që t’i sigurojë gjysmëfinalet ndaj Ajaxit.

/Reporteri.net/