Pamje ‘horror’ kur gjimnastja amerikane thyen të dy këmbët

Një gjimnaste e kolegjit në Shtetet e Bashkuara është tërhequr nga dyshemeja pasi theu të dy këmbët derisa po përpjekej ta bënte një lëvizje akrobatike.


Samantha Cerio pësoi lëndimet horror gjatë një eventi në Shoqatën Kombëtare të Atletikës Kolegjiale, shkruan Reporteri.net

Momenti kur ndodhë ngjarja e gjeni në këtë video në minutën e 39-të.

Lëndimet e sakta nuk janë identifikuar ende nga Universiteti i Auburnit por siç raporton Nola.com, ajo ka thyer të dy këmbët dhe ka nxjerrur nga vendi gjunjët.

Trajneri i saj kishte thënë se ishte mjaft e vështirë ta shikosh në atë gjendje./Reporteri.net