Rashica me asistin e vitit në Bundesliga

Milot Rashica përsëri protagonist për ekipin e tij.


Ylli vushtrrias kësaj radhe ka asistuar për bashkëlojtarin e tij Davy Klaassen dhe për t’ia dhuruar epërsinë ekipit të tij, shkruan Reporteri.net

Asistimi i Milotit ishte i ngjajshëm me atë që Messi e kishte bërë për Suarezin kundër skuadrës së Manchester Unitedit./Reporteri.net/