Rashica spektakolar, supergol dhe asist brenda dy minutave kundër Bayernit

Milot Rashica ka shënuar për skuadrën e tij për të barazuar shifrat në 2-2 ndaj skuadrës së Bayernit të Munichut.


Superylli vushtrrias ka shënuar një supergol dhe mbanë gjallë shpresat e ekipit të tij për kualifikim në finale, shkruan Reporteri.net

Ky është supergoli që shënoi Rashica:

Ndërsa ky është superasisti i tij:

/Reporteri.net/