Reagon Ismet ‘baba’, ka një porosi për klubet kosovare

Ismet Munishi është padyshim trajneri më i përfolur në Superligën e Kosovës. Ai është Jose Mourinho i Kosovës.


Ai është shkarkuar para disa javëve nga posti i trajneri të Vëllaznimit për shkak të rezultateve jo të mira, me ç’rast ka lënë klubin në barazh për hyrjen në Superligë, shkruan Reporteri.net

Munishi së fundi ka reaguar ndaj klubeve dhe kolegëve trajnerë, për shkak të lakimit të emrit të tij për gjëra negative.

Ai poashtu ka shtuar se do të jet tifoz i Vëllaznimit deri në përfundim të kampionatit, atëherë kur pritet që ta marr ndonjë klub tjetër në menagjim.

Ky është postimi i plotë i Ismet Munishit:

/Reporteri.net/