Sergio Ramos konfirmon transferimin e Hazard tek Reali me këtë veprim

Eden Hazard vazhdon të qëndroj në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës, me dashje apo pa dashje.


Real Madridi është duke kërkuar me ngulm shërbimet e belgut, madje janë të gatshëm të ofrojnë deri në 100 milionë euro, shkruan Reporteri.net

E zërave për një transferim të mundshëm vetëm sa i ka hedhur benzinë kapiteni i klubit mbretëror, Sergio Ramos.

Ramos ka filluar ta ndjekë belgun në rrjetin social instagram.

Është vet Eden Hazard ai që ka pranuar se është ëndërr e tij të luaj nën urdhërat e Zinedine Zidane tek Real Madridi, anipse në deklaratën e fundit kishte thënë se Chelsea meriton të luaj në Ligën e Kampionëve dhe ne do të luajmë vitin e ardhshëm, gjë që lë të kuptohet se megjithatë ai mund të qëndroj./Reporteri.net/