Shënohet një ‘perlë’ në ndeshjen City – Tottenham

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Tottenham Hotspur me një supergol të Raheem Sterling.


Sterling mori një pasim nga Kevin de Bruyne në anën e majtë dhe shënoi me të vërtetë një ‘perlë’ në këndin e majtë të portjerit Lloris, shkruan Reporteri.net

Rezultati për momentin është i barabartë në të dy ndeshjet dhe nëse ndeshja përfundon kështu vazhdimet do ta vendosin fituesin.

Ky është supergoli i Raheem Sterling:

/Reporteri.net/