Shkodran Mustafi shënon supergol në stërvitje

Arsenali është duke u përgatitur për finalen e Ligës së Evropës kundër Chelseat.


Futbollistët e Unai Emery ndodhen në kryeqytetin e Azerbajxhanit, Baku që nga dita e shtunë.

Londinezët po adoptohen me klimën dhe kushtet tjera në Baku.

Në stërvitjen e sontme Shkodran Mustafi ka shënuar një super gol me vollej goditje.

Shikoni golin: