Superaksion dhe supergol nga Ajaxi i mrekullueshëm i këtij viti

Ajax ka kaluar në epërsi ndaj skuadrës së Tottenham Hotspur në minutën e 15-të.


Hakim Ziyech bëri një asist perfekt për Van de Beek i cili nuk u zu offside për pak milimetra, shkruan Reporteri.net

Ajaxi tani më e gjenë vetën në pozitë super të favorshme marrë parasysh që goli mysafir vlen sa dy.

Ky ishte goli që shënoi Van de Beek:

/Reporteri.net/