Supergolat nuk kanë të ndalur sonte, Alves godet si një ‘tomahawk’

Pas Radja Nainggolan, edhe Dani Alves ka shënuar një gol të bukur.


PSG është duke luajtur ndaj Rennes, në finalen e Kupës së Francës dhe është duke udhëhequr me rezultat 0-2.

Por goli i parë, i shënuar nga mbrojtësi brazilian, ishte mrekulli me vete.

Neymar krosoi një top të bukur te Alves (13′), i cili me një goditje brilante shënoi gol mjaft të bukur.