Werder Bremen – Bayern Munchen, ky është vendimi për Milot Rashicën

Werder Bremen do tentojë kalimin në finalen e Kupës së Gjermanisë, teksa përballë do ketë Bayern Munchen.


Werderi nuk e ka humbur një ndeshje në Kupë kur ka luajtur në shtëpi që nga viti i largët 1988, dhe do kërkojë të vazhdojë rekordin edhe sonte.

Milot Rashica mbetet i padiskutueshëm në formacionin e trajnerit Florian Kohfeldt.

Ndeshja zhvillohet nga ora 20:45, ndërsa formacionet e plota mund t’i shihni më poshtë. /Periskopi/

WERDER BREMEN