Zeneli fantastik, jep asist të mrekullueshëm

Arbër Zeneli është rikthyer në formacionin startues të Reims dhe duket se ia ka shpërbyler mjaft mirë besimin e trajnerit.


Ekipi i tij po përballet si mysafir i Angers, derisa shpresat për një vend në Evropë ende nuk janë shuar.

Ylli kosovar ka asistuar për mrekulli për shokun e skuadrës Cafaro (63′), i cili e kishte të lehtë të shënonte me kokë për 0-1.

Ndiqeni golin e Reims: