Zyrtare: Munishi jep dorëheqje nga posti i trajnerit të Vëllaznimit

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Vëllaznimit.


Pas humbjes 0-4 në Kupën e Kosovës nga Trepça ’89, Munishi nuk do të vazhdoj të qëndroj te skuadra Gjakovare.

Ai këtë ia ka konfirmuar presidentit të klubit, Agim Cana.

Munishi e lë skuadrën në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës dhe në vendin e katërt në Ligën e parë.