×
 • Extra
 • Extra

  E moshuara në Serbi vesh bikini me flamurin kuqezi, serbët nxisin një mal me komente të dhunshme: Është provokim

  Reporteri
  01 Korrik 2022 | 10:24

  Një foto që thuhet se është bërë në Strand të Novi Sadit, Serbi ka ndezur reagime në rrjetet sociale.

  Në foto shihet një grua e moshuar e ulur në një stol, e cila ka veshur një palë bikini me printimin e flamurit shqiptar. Gjithashtu, gruaja mban telefonin dhe duket sikur po e drejton kamerën nga personi që bën foton.

  Ende nuk dihet arsyeja pse gruaja vendosi të veshte këto rroba banje me shqiponjën dykrenare në Serbi por në rrjetet sociale ka shkaktuar reagime të dhunshme.

  Mediat serbe bëjnë me dije se fotoja e saj është shoqëruar me një sërë komentesh nënçmuese, duke e perceptuar këtë gjest si provokim.

  Ndërkohë ka të tjerë që thonë se e moshuara nuk e ka ditur fare se çfarë kuptimi flamuri që mban ne reçipetat e saj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!