×
 • Extra
 • Extra

  Edi Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhe

  Reporteri
  18 Qershor 2022 | 7:13

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhej në panairin e makinave në Tiranë ndërsa po shihte nga afër automjetet dhe karriget.

  Mes tyre kishte edhe për video-lojëra, por edhe për zyrë.

  Rama u tundua dhe nuk hezitoi të ulej në njërën prej tyre, por ishte shumë e vogël për të.

  /Reportv

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!