I dashuri e la për t’u fokusuar në karrierë, kështu i hakmerret 25-vjeçarja

Polina Nioly ka gjetur mënyrën për tu hakmarrë ndaj të ish-të dashurit, i cili e la me pretekstin se dëshironte të “fokusohej në karrierën e tij”.

25-vjeçarja postoi një video në TikTok duke treguar se është duke dalur me shefin e ish të dashurit, në mënyrë që t’i hakmerret.

“Ai u nda që të fokusohet në karrierë dhe tani po dal në takim me pronarin e kompanisë ku ai punon”, tha Nioly në videon e saj ku deri tash arriti të merr rreth 1,2 milion klikime.

“Hakmarrja duhet të shërbehet e ftohtë”, shtoi mbishkrimin biondja, në videon ku ajo shihet e veshur me një fustan të zi e të thjeshtë dhe taka të larta.